Tehotenský vankúš líšky v lese

2307

  • Skladom
€29
Kategória: Tehotenské vankúše
 

Skvelá pomôcka, ktorú ocenia určite všetky nastávajúce maminky, aj dojčiace mamičky, alebo proste všetci tí, ktorí si nevedia nájsť pohodlné miesto pred televízorom, alebo ktorí zaspávajú naboku a potrebujú mať oporu medzi nohami.

Budúca mamička ho môže prakticky využiť od prvého dňa, keď potrebuje uľaviť svojej chrbtici, ktorá je v tomto období namáhaná. Tehotenský vankúš je dostatočne dlhý a široký, aby si ho budúca mamička mohla pohodlne podložiť pod hlavu aj nohy a mohla uľaviť tehotenskému brušku. 

Vankúš je široký až 170cm a šnúrky sú na okrajoch vankúša, takže mamička tesne po pôrode, keď má ešte bruško po pôrode väčšie, si ho vie uviazať za telom bez problémov. Šnúrky na konci tunela jednoducho uviažete a bábätku zabezpečíte stabilitu, ak ho potrebujete do tunela dať spinkať, odgrgnúť, alebo sa bude učiť sedieť. Tunel môžete využiť aj ako zábranu v postieľke, aby sa bábätko neudrelo o tyčky, alebo neskôr môže poslúžiť ako mäkká zábrana postele, aby sa väčšie dieťatko neobtieralo chrbátikom o studenú stenu. Skutočne nájdete veľa vyhovujúcich dôvodov, prečo mať tento "valec" doma.

Vankúš je zhotovený z vnútra a z obliečky, takže v prípade potreby ho viete zobliecť a oprať. Je vyplnený vatelínom a následne rúnom, takže je po celom obvode kompaktný, nie sú v ňom žiadne nerovnosti. Šnúrky sú vyrobené z bavlnenej látky a nie zo saténových stúh, ktoré sa môžu časom pevným napätím roztrhnúť a vankúš sa znehodnotí. Zips na obliečke má bezpečný plastový obliečkový bežec, takže nehrozí poškriabanie mamičky ani dieťatka

U nás získate kúpou vankúša kvalitu a bezpečnosť výrobku.

Prajeme Vám príjemné chvíle strávené pri používaní nášho vankúša na kojenie a relax.

Veľkosť: 170*30cm
Materiál: 100 % bavlna, duté vlákno