Už nejaký ten rok šijem vecičky pre našich najmenších. Maminky ma často oslovujú s prosbou pripraviť im takmer kompletnú výbavičku pre ich prvé začiatky na tomto svete. Momentálne sú veľmi obľúbené hniezdočká na spinkanie, vankúše na dojčenie a na polohovanie bábätka.

Dôležitou vecou pri predaji sú, samozrejme, fotografie, ktoré sa snažím zákazníčkam fotiť v čo najlepšom vzhľade. Zaobstarala som si už takmer profesionálnu výbavu - mám stojany na plátno, plátno, ktoré mi robí pozadie, umelé svetlá, pretože niekedy je taká tma, že musím svietiť a klasické domáce svetlo veru nepôsobí dobre na výsledné efekt.

Čo som ale mala vždy problém, boli skutočné detičky, ktoré som nemala ako spolu s mojimi vecičkami odfotiť. Do mojej spálne, kde sa musím rozkladať so všetkými vecami, by to nebolo vhodné a ani som nepoznala žiadne maminky, ktoré by boli ochotné pre mňa takéto niečo nafotiť. A tak som sa rozhodla, že požiadam jednu skvelú rodinnú fotografku Luciu Kindernay, aby mi nafotila sériu fotografií s mojimi produktmi s bábätkami a ich maminkami.

Po úvodnom rozhovore, ako si to predstavujem, zohnala maminky a bábätká a keď povedala termín a čas, stretli sme sa v krásnom penzióne, kde boli vhodné podmienky na fotenie a nafotili sme takéto krásne fotografie.

Keďže jeden produkt - medzinožník / vankúš na dojčenie môžu používať aj tehotné maminky, nafotili sme niekoľko fotiek aj s tehotnou maminkou, ktorá si poležala na posteli a pritom si pomáhala medzinožníkom. Viac o výhodách medzinožníkov si môžete prečítať priamo po kliknutí naň.