Pred istým  časom som písala článok https://www.sashe.sk/Alinkadizajn/journal/tehotensky-vankus-ako-povinna-vybava-tehulky o vankúšoch na dojčenie z mojej dielničky a ich výhodách a dnes by som pridala k nemu ešte jeden dodatok s podtitulkom "Prečo si vybrať práve vankúšik z mojej dielne"

Tu je niekoľko výhod oproti iným značkám:


* tehotenský vankúš je dostatočne dlhý a široký, aby si ho budúca mamička mohla pohodlne podložiť pod hlavu aj nohy a mohla uľaviť tehotenskému brušku
* dojčenský vak je zhotovený z vnútra a z obliečky, takže v prípade potreby ho viete zobliecť a oprať. Niektoré značky majú vankúše vyrobené z jednej vrstvy a je potom ťažké celý vankúš oprať a rýchlo usušiť v prípade potreby!
* máme veľa vzorov látok, takže si môžete dokúpiť k vankúšu aj náhradnú obliečku
* dojčenský vankúš je dostatočne široký, aby na ňom pri dojčení bábätkok pohodlne ležalo celé a mamička ho mohla dojčiť
* dojčenský vankúš je vyplnený vatelínom a následne rúnom, takže je po celom obvode kompaktný, nie sú v ňom žiadne nerovnosti
* dojčenský vak je široký až 170cm a šnúrky sú na okrajoch vankúša, takže mamička tesne po pôrode,keď má ešte bruško po pôrode väčšie, si ho vie uviazať za telom bez problémov.
* šnúrky na dojčenskom vaku sú vyrobené z bavlnenej látky a nie zo saténových stúh, ktoré sa môžu časom pevným napätím roztrhnúť a vankúš sa znehodnotí.
* zips na obliečke má bezpečný plastový obliečkový bežec, takže nehrozí poškriabanie mamičky ani dieťatka

U nás získate kúpou vankúša kvalitu a bezpečnosť výrobku. Faktúra a návod na použitie k produktom je samozrejmosť.