Nedávno ma oslovila kamarátka, že či by som jej nemohla ušiť organizér na plienky do kočíka. Povedala som jej OK, len neviem ako to má vyzerať, pošli foto. Poslala mi pár fotiek z internetu, aby som mala predstavu, čo to vlastne odo mňa chce a tak som sa pustila do vlastnej tvorby, zapojila som svoju fantáziu, kreativitu a začala som tvoriť.

 

Tie na fotkách boli úplne jednoduché, z dvoch strán len vrecká na založenie plienočiek na jednej strane, na založenie vlhkých obrúskov na druhej strane. No ale taká mamina má toho pri prebaľovaní dieťatka omnoho viac... napadlo mi... no a tak som na obe strany pridala ešte po dve záložky, jedna na drobnejšie veci, vreckovky, krémik a pod. a tú druhú stranu som spravila na zips na fakt už také veci, ktoré by mohli ľahko vypadnúť z organizéra. Cez stred som pridala tiež šnúrku s patentkou, kde sa dá zavesiť cumlík aj s retiazkou, alebo čokoľvek iné, čo je potrebné zavesiť.

 


Organizéry som v priebehu týždňa narobila do zásoby a stačilo, že ich videli moje známe a už mi ich aj rozobrali. Sú vhodné aj ako darček budúcej maminke, pretože povedzme si, ktorá na toto myslí, že by to potrebovala? Ja som si tiež nevedela predstaviť, že by som to mala pri mojich deťoch,pretože nikto mi to neukázal, že sa to dá používať, ale určite by som toto chcela, je to skvelé, však mne sa tie veci na prebaľovanie stále povaľovali po taške medzi mobilom a kľúčmi a peňaženkou. Takto to má maminka krásne pokope, už to len vyberie z tašky a môže prebaľovať :-)