Všetko to začalo asi tým, že som si spravila do mojej novej dielničky lapač snov zo starých čipiek a stužiek. Vedela som, že moju novú dielničku si chcem zariaďovať v rustikálnom štýle, skombinovať niečo nové, moderné so starým. Keď som sa začala pripravovať na Vianoce, tak som vedela, že chcem určite využiť staré vecičky, aby som im dala nový život.

Na pintereste je veľmi veľa krásnych nápadov, ako si zaranžovať vence či dekorácie na stenu, stôl i pred dom. A tak som začala zháňať po bazároch a povalách čo najviac "stariniek", ktoré som potom postupne pretvárala do podoby, akú môžete vidieť na mojich fotkách. Som rada, že aj často už zatratené veci znovu mohli u mňa ožiť.

Starú formu na srnčí chrbát som vystlala umelou čečinou, pridala som štyri adventné sviečky a pierka a adventný venček bol hotový.

Kúpila som si v záhradkárstve živý stromček v kvetináči, postavila som ho do starej plechovej kade, ozdobila starými vykrajovačkami, pierkami, jutou, pridala som tkaný koberček, pár dekorácií a vianočnú dekoráciu pred obchodíkom mám hotovú "za pár".

Veľkú radosť mám z tohto venca, ktorý mi visí v pracovni a pekne cinká, ak do neho narazím hlavou pri prechádzaní :-) Je sivo-biely, doladený len minimalisticky, ale o to viac mi je blízky srdcu.