Určite každá z vás, čo šije, to pozná, časom sa vám začnú kopiť množstvá látok, čipiek, stužiek, gombíkov, zo všetkého máte malé odstrižky a rozmýšľate, na čo to použiť, pretože sme takí malí škrečkovia a každý dobrý kúsok sa nám zíde. Ja som jedna z takých "postihnutých". Občas ale príde chvíľa, keď sa začnem zamýšľať nad tým, že by bolo načase z tých hromád vecí niečo spraviť. A tak ma pochytila tvorivá chvíľka a začala som sa prehŕňať najprv medzi mojimi košmi s látkami, ktoré poctivo už 5 rokov "škrečkujem" :-)

 

 

 

 

 

Potom som to všetko porozkladala po zemi a začala som k tým látkam pridávať rôzne čipôčky, stužky, gombičky, ktoré by sa mi mohli hodiť ....

a po 2 dňoch práce som zhotovila niekoľko kusov nových obalov na knižky, zošity, zápisníky, proste na všetko možné, čo sa potrebuje obaliť a chce byť originálne :-)

 

A tu je finálna kôpka hotových obalov. Každý z nich je originál, nenájdu sa dva rovnaké a ani to odo mňa nečakajte, proste sa to nedá, aj keby som neviem ako chcela, z niektorých látočiek, ktoré som spájala dokopy som mala len kúsočky, ktoré už určite nebudem mať :-)