Hniezdo bavlnené

562

  • Na objednávku
€40
Kategória: Hniezda
 

Hniezdo slúži na prvé týždne pre bábätko, aby sa cítilo bezpečne v objatí mäkkej bavlnky, umožňuje pokojnejší spánok a bezpečie. Ak vaše bábätko spí s vami v manželskej posteli, toto hniezdo je pre vás ideálne, ak chcete mať istotu, že bábätko bude v noci v bezpečí a náhodou ho v spánku nepritlačíte. Môžete ho používať aj v prvé mesiace ako vložku do kočíka, alebo ako podložku na hranie na zemi či na stole. Hniezdo je veľmi praktické aj pri cestovaní, jednoducho ho zoberiete so sebou, kamkoľvek cestujete. Môžete ho použiť aj pri prebaľovaní. Hniezdo je obojstranne použiteľné, môžete ho otáčať obojstranne, rovnako aj podložku, ktorú môžete vybrať a otočiť tak ako chcete mať zladené s hniezdom.

 

Rozmery v zaviazanom stave cca 50x70cm

 

Rozmer vnútornej časti cca 75x30cm

 

Materiál: Vrchný materiál: 100% bavlna vhodná pre deti

 

Výplň: antialergické polyesterové vlákno na bokoch, 2cm hrubý molitan v spodnej časti (vložke), ktorá sa dá samostatne vybrať a oprať.

Vhodné pre bábätká od 0 - 6 mesiacov. 

Celé hniezdo sa dá oprať na 30°C, žehlenie na strednom stupni.

Uväzuje sa šnúrkami na požadovanú hĺbku hniezda.  Do hniezda som pridala aj obojstranný vankúšik pod hlavičku vystužený tenkou vrstvou vatelínu.

 

Vyberte si zo vzorovníka kombináciu látok, aké by ste chceli použiť na hniezdo. Odfotené hniezda sú len na inšpiráciu, niektoré vzory už možno nie je možné vyrobiť, informujte sa cez správu.